KONST / Litografier / Färglitografi 9434087
nr 943 4087
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938), AP, signerad. 1977, motivet: 35x59
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:18:03
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
16 feb
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal